צור קשר
שם
טלפון
דוא"ל
הודעה
0523-585858

איך לבחור DJ לחתונה?

בחרתם כבר אולם ותאריך, איזו הקלה, ועכשיו אתם ניגשים לצעד הבא, בחירת התקליטן והמוסיקה באירוע. עשרות הצעות ומגוון תקליטנים, קבלו טיפים להיות מוכנים לפגישה עם הדיג'יי הנכון עבורכם:


1. אינטרנט - עבודות והמלצות: בדקו מה כותבים על הדיג'יי שאתם הולכים לפגוש. רשמו ב"גוגל": דיג'י בצירוף השם שלו ותראו אילו תוצאות קיבלתם. שמיעת עבודות והמלצות כתובות של זוגות בהחלט יכולים לסייע.

2. וידאו לא ערוך: בפגישה אצל הדיג'יי צפו בוידאו לא ערוך, שם תוכלו לראות ממש כמו בלייב, את אופן העבודה של הדיג'י, מיקסים ועבודה נכונה, ללא עריכה יפה של וידאו.

3. מעורבות הדיג'יי בניהול המוסיקלי: האם האדם שאתם פוגשים הוא גם הדיג'י או רק סוכן מכירות? שימו לב ליתרון שיש לדיג'יי אם הוא זה שבקשר איתכם  כבר מהפגישה הראשונה. המעורבות שלו הרבה יותר גדולה, הוא מחפש את הטעם שלכם ובכך סיכוי גדול לאירוע מוצלח יותר.

4. אדם אמין, מנוסה שיודע את העבודה: מיהו האדם שיהיה אחראי על הערב שלכם מוסיקלית?  בדקו את נסיונו המוסיקלי בעבר, מהיכן צמח והאם הוא האדם שיכול לסחוף איתו את הערב?

5. המוסיקה: בדקו עד כמה יכולתו של הדיג'י להתאים ולשלב את המוסיקה שאתם אוהבים יחד עם המוסיקה שמתאימה ושתשמח את הקהל שלכם. אחת מגדולותיו של דיג'י נמדדת ביכולת לקחת סגנון ולמצוא לו את המיקום הנכון בערב שלכם.

6. שעות ההגעה וארגון הערב: בדקו מהי שעת ההגעה של הדיג'י לאירוע, האם מעורב עובד נוסף בארגון הערב, האם לציוד עמו הוא מגיע יש גיבוי, איך מתנהל תיאום המוסיקה שלו.

7. פגישה מול אירוע: הרבה זוגות חושבים שללכת לראות אירוע של הדיג'י זה הדבר החשוב ביותר בקבלת ההחלטה. כדאי לזכור שהדיג'י עסוק כל כולו בערב של הזוג המתחתן ושהדיג'י לא מנגן את המוסיקה שמתאימה לכם - אלא של זוג אחר, עם טעם אחר. כדאי לקבוע פגישה אישית במשרדו של הדיג'י, פגישה בה הוא יוכל לתת לכם את תשומת הלב, שם תוכלו לשאול אותו את כל השאלות שתרצו ולסמן את הדברים הקטנים שיהפכו את הערב שלכם - למשהו שאתם אוהבים, ולא אחרים.

קראתם טיפ שהכין אתכם לפגישה עם ה DJ?

כתבו אותו כאן מתחת לתמונה כתגובת פייסבוק.

הגיבו ושתפו