צור קשר
שם
טלפון
דוא"ל
הודעה
0523-585858

טרנד החתונות של 2016

Save The Date

עם ריבוי החתונות בקיץ אתם ודאי לא רוצים שהאורחים ישכחו את התאריך החשוב של החתונה שלכם, גם אילנית ויוסי, שהייתי הדיג'יי שלהם בחתונה הפיצו את הזמנת "סייב דה דייט (שריינו את התאריך)"

ההזמנה הזו נשלחת בדואר אלקטרוני, כרטיס מודפס, בפייסבוק או אפילו בהודעת טקסט, והיא מודיעה למוזמנים שלכם לשמור את התאריך בינתיים ולא לקבוע תוכניות אחרות...

אחרי שקודם כל התעדכנתם ושריינתם את התאריך החשוב, הם כבר יעדכנו בהמשך לגבי הפרטים היותר מדויקים כמו שעת החתונה ומיקום.

Save The Date

Here Comes The Bride

בכניסת השושבינות לפני החופה של לי-אורה ורותם הקהל זכה להפתעה נחמדה. במקום לקשט את השביל בפרחים, השושבינות החזיקו שלט מעוצב עליו היה כתוב "Here comes the bride" מה שהוסיף להתרגשות הרבה של הקהל לקבל את הכלה.

שושבינות מחזיקות את השלט "הנה מגיעה הכלה"

Party This Way...

את השלט שקיבל את פניהם של קהל האורחים בחתונה של שני ויונתן אף אחד לא ישכח. זה לא באמת שהיה צריך את ההכוונה איפה נמצא כל דבר, אבל התוספת הקטנה הזאת לקבלת הפנים היה דבר נוסף שגרם לאורחים להבין שהולכת להיות כאן חתונה מדליקה.

שלט הכוונה בקבלת הפנים

I Do!

ואותם שני ויונתן, החליטו לעורר עוד קצת עניין בקבלת הפנים ויצרו בחתונה שלהם עמדת צילום מאובזרת. 

שלל אביזרים על מקל כמו משקפיים מדליקות, כתר או שפם (שמחזיקים אותם בזמן שמצטלמים) לצד שילוט עם מילים שמתאימות לאווירה כמו "Love" או "Marry Me"

שולחן צילום מאובזרת לחתונה

בלונים ברחבת הריקודים 

מעבר לבחירות המוסיקה בחתונה של שמרית ורונן, היה דבר נוסף שגרם לאורחים להגיע לרחבה, עמדת בלונים בצורות שחולקו בזמן שהאורחים פיזזו על הרחבה הפכה את החתונה לצבעונית הרבה יותר.

בלונים בצורת חתן וכלה

 

 

הגיבו ושתפו