צור קשר
שם
טלפון
דוא"ל
הודעה
0523-585858

שמיים כחולים, 22.03.12, אנסטסיה ואלון

טוב את סיפור ההיכרות שלנו עם טל אתם חייבים לשמוע!
אנחנו בכלל הלכנו לראות דיג'יי באולם שלא מצא חן בעיניי ובפני בעלי. סתם ככה קפצנו לאולם השני שהלכנו לראות וטל הופיע שם. בלי פגישה קבועה מראש ספונטני לגמרי הצלחנו לראות איך טל מרים ערב כמו שצריך, באותו הזמן שמנו לב שהוא קופץ ורוקד עם הקהל ומצליח לגרום לכולם אנרגיות טובות ברחבה.

בהפסקה רצינו לגשת אליו ולסגור מיד, אבל לטל לא היה רגע מנוחה כי הקהל המשיך לרקוד גם בהפסקה. טל שקלט את זה המשיך וניגן מוסיקה גם בהפסקה, הוא הוריד את הווליום באיזור האוכל ומצד שני עדיין הרקיד את הצעירים שרצו להמשיך ולפזז...

ואז כבר הבנו שטל הוא דיג'יי דינאמי, מקצועי, מוכשר וידענו שגם אצלנו אם יקרה מצב כזה טל לא יעצור. זה היה פשוט מדהים לראות את היחס של טל לזוג שהתחתן באותו הערב וזה מה שכבש אותנו שלא עניין אותו לרדת ולסגור "עוד חתונה", הוא נתן לנו כרטיס וביקש שניצור עמו קשר בהמשך. כמובן שבגלל שהתלהבנו נתנו לו בזריזות את מספר הטלפון שלנו ואמרנו לו לשמור לנו את התאריך!

ביום שלמחורת לא יכולנו להתאפק ויצרנו עמו קשר לוודא שלא יקחו לנו אותו מהתאריך...תראו מה זה מזל, אנחנו בכלל הלכנו לראות ספק אחד, אבל יצאנו עם ספק אחר ואיזה כיף שכך קרה!
במהלך כל ההכנות כבר כל כך רצינו להגיע ליום החתונה רק בשביל להינות מהשמח שטל עשה!

היום לאחר האירוע אנחנו מרגישים שזכינו. זכינו להכיר קודם כל בן אדם שמתייחס ברגישות לדברים שאנחנו אומרים, זכינו לחתונה מדהימה ולא סתם כזאת שכותבים עליה מילים יפות - חתונה מדהימה אמיתית!, זכינו לקבל מוסיקה מצויינת שהתאימה כמו כפפה ליד לנו ולמוזמנים כולל גרסה אישית לשיר שטל הכין לנו מבעוד מועד (לפי בקשתינו). זכינו.

אנחנו בהחלט נמשיך נפיץ ונמליץ בחום בעקבות המקריות הזאת שהובילה לחתונה עם הרבה אהבה!22.03.12 אנסטסיה ואלון, שמיים כחולים.

הגיבו ושתפו