צור קשר
שם
טלפון
דוא"ל
הודעה
0523-585858

דיג'יי טל מור, נעים להכיר

 

>> חתונה מהעיניים שלי

קהל עם ידיים גבוה באוויר, רחבת ריקודים מלאה באהבה, חתן וכלה שלא יכולים להפסיק לחייך ואותה החברה שחשבה ללכת הבייתה מוקדם אבל פשוט לא יכולה לעזוב את רחבת הריקודים... 

אלו בדיוק הרגעים שגורמים לי להמשיך בעשייה המוסיקלית שלי מזה כבר 11 שנים בתחום החתונות בפרט, וכך גם נולד הבייבי האמיתי שלי - "more". 

כאן הידע והניסיון פוגשים אנרגיה מתפרצת, רצון ליצור חתונה כזו שמדברים עליה גם חודשים אחרי, בדיוק מה שתכננתי לערב המיוחד שלכם.

הגישה היא קצת אחרת, אישית, חברית בה הקו המוסיקלי שמנחה אותי הוא אתם כחלק בלתי נפרד מהיצירה שלי. 

אשמח לשמוע מה הטעם המוסיקלי שלכם?

DJ Tal Mor

>> ככה זה התחיל...

המוסיקה פגשה אותי כמעט בכל שלב בחיים. נולדתי למשפחה מוסיקלית עם אח גדול שהיה תקליטן לחתונות, בגיל 3 קיבלתי במתנה את הטייפ הראשון ואמא מספרת שבגיל 5 התחביב שלי היה לחבר בין שירים, באותה התקופה זה עוד היה בקלטות, נראה היה שכבר מגיל צעיר הצלילים שיצאו החוצה משכו אותי אליהם.

בתקופת בית הספר היסודי לא פסחתי על המוסיקה בהצגות בית הספר ובתקופת התיכון ניהלתי את תחנת הרדיו והייתי השדרן שמביא את המוסיקה לאוזני התלמידים, בהמשך נבחרתי לשדר ברדיו של 106FM, קול הקמפוס.

בתקופה שלפני ובזמן השירות הצבאי התחלתי לתקלט במסיבות פרטיות, צמחתי לנגן בדאנס ברים נחשבים כמו ה"תל-אביבה" בנמל ת"א, ה"גאנה" בגן העיר, ה"קוואן" בהרצליה ובמועדונים הנחשקים ביותר בסצנה התל-אביבית בינהם "החתול והכלב", "האומן 17" בת"א ומועדון התיאטרון ביפו.

בד בבד התחלתי את דרכי בתחום החתונות בחברת "יוניק". שש שנים שלאחריהן הקמתי, בשנת 2007, את "מיסטר דיג'יי" שהיה השם הראשוני שלי.

ב 2010 חיפשתי שם שיתאר אותי קצת יותר נכון, כפי שאתם ודאי יודעים בחרתי ב - "more". במרוצת השנים ניגנתי באלפי חתונות והיום אני עדיין מתרגש להגיע לחתונה, זה מרגיש בדיוק כמו החתונה הראשונה בה ניגנתי.

 

>> הצלחות עם שיק, אירועי בוטיק

לצד הרפרטואר העשיר בחתונות ואירועי קונספט ייחודיים, תיקלטתי במסיבות בוטיק ומסיבות גדולות יותר. זו השנה השלישית שנבחרתי לפתוח את אירועי מצעד הגאווה בבמה המרכזית אל מול 180,000 רוקדים וקצת יותר מ 3 שנים שאני מכהן כרזידנט של ליין ה"ARISA" שב"אומן 17" בת"א.

הייתי שם גם כשהמאסטרו, צביקה פיק חגג יום הולדת ותקלטתי גם ביום ההולדת של יובל כספין, מעצב האופנה. כמו גם חלק שלקחתי באירועי חברה ואירועים עסקיים לחברות הגדולות כמו פלאפון, בנק לאומי וסופר פארם.

בתחרות האירוויזיון של 2009 שהתקיימה במוסקבה, נבחרתי להיות הדיג'יי שייצג את ישראל בתחרות המסיבות הרשמיות בין מדינות אירופה השונות, באותה השנה אחינועם ניני ומירה עווד היו נציגות השיר הישראלי. זכיתי במקום הראשון בתואר "המסיבה הטובה ביותר של אירופה" כולל רמיקס רשמי לשיר "עינייך" שייצג אותנו והגיע למקום ה 16.

מזה 4 שנים שאני עובד בשיתוף עם חברת הנעליים והביגוד "NIKE" העולמית ובונה להם את הפסקול לתצוגות האופנה ולמירוץ שנערך בתל אביב "NIKE NIGHTRUN". הייתי הדיג'יי המלווה, בין היתר, של הופעות של דודו טסה, שרית חדד, Balkan Beat Box ואמנים נוספים של מיטב הזמרים בישראל במועדון התיאטרון.

הגיבו ושתפו